• O nas

bio-organic-natura-technologia.jpg

Marka BioOrganic powstała w 2012 roku z myślą o propagowaniu w pełni naturalnych produktów i suplementów diety pozbawionych niebezpiecznych dla naszego zdrowia dodatków. BioOrganic rozwija się prężnie i stawia przede wszystkim na wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania i gwarantowaną skuteczność swoich produktów. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji Grykaminy C, kompleksowego preparatu pozyskanego z kiełkujących nasion gryki, z najlepiej przyswajalną witaminą C. Oferta firmy wciąż jest wzbogacana o nowe produkty, na początku 2014 roku na rynku pojawiła się Colamina 1000+D3. W lipcu 2014 roku pojawił się suplement diety przeznaczony dla mężczyzn mianowicie Fellow Men, a w listopadzie 2014 roku do portfolio firmy dołączył suplement wspomagający odchudzanie, czyli Makkadi STH. Nasze produkty są dostępne w ponad 400 punktach sprzedażowych na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym na stronie firmy.

Firma wspiera sportowców, czynnie bierze udział w wydarzenia takich jak Maratony, Triathlony, a także poprzez współpracę z Klinikami Medycyny Estetycznej dba o piękno kobiet.

Misja

Ideą BioOrganic jest propagowanie zdrowego trybu życia inspirowanego naturą  i wiedzą. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z naszymi potencjalnymi klientami, dlatego bardzo chętnie angażujemy się w akcje promujące zdrowy styl życia. BioOrganic był twórcą i właścicielem programu 3X Fit, którego głównym zadaniem jest pomoc kobietom dojrzałym w osiągnięciu harmonii między ciałem, a duchem. Zgodnie z myślą „w zdrowym ciele, zdrowy duch” koncentrujemy się na zmianie świadomości i podejścia ludzi do ich własnego ciała, ponieważ bardzo istotne jest to, żeby swojemu organizmowi zapewnić niezbędne suplementy w najwyższej jakości. Staramy się informować i uświadamiać naszych potencjalnych odbiorców czym są nasze produkty i jakie korzyści przynosi ich stosowanie, dzielimy się opinią specjalistów na temat Grykaminy C i Colaminy 1000+D3 w mediach. Uzyskaliśmy rekomendacje wybitnego naukowca, prezesa Krajowej Rady Suplementów i Odżywek – prof. Iwony Wawer.

Cel

Bazując na wiedzy i długoletnich doświadczeniach specjalistów z dziedziny biotechnologii, technologii żywności oraz sportu chcemy przekazywać Państwu nie tylko najlepsze produkty ale także możliwie szeroką i popartą nauką wiedzę na temat żywienia, zdrowego trybu życia i rozsądku w dążeniu do długowieczności. Postaramy się być blisko Państwa uczestnicząc w akcjach promujących zdrowie i aktywny sposób spędzania wolnego czasu.
W związku ze znaczącym wzrostem sprzedaży na rynku suplementów diety w ostatnich latach, nasza firma nastawiona jest na rozwój i konsekwentne działania w tym właśnie kierunku.
Naszym strategicznym celem biznesowym na najbliższy rok jest zagraniczna ekspansja. Sukces na rynku brytyjskim jest dobrym początkiem naszej drogi biznesowej, którą zamierzamy śmiało iść.
To pozytywne opinie naszych klientów są naszą siłą napędową, dlatego pragniemy dostawać je z całego świata.