• BIOORGANIC NA KONFERENCJI „CZEGO CI LEKARZ NIE POWIE”

72576582_751244415318113_7881193751832428544_n-600x800-2.png

W dniu 6 października marka Bioorganic była obecna na targach towarzyszących konferencji organizowanej przez magazyn Harmonia w Poznaniu. Swoją wiedzą podzieliło się kilkunastu wspaniałych wykładowców w tym Dr Hubert Czerniak, Dr Andrzej Więckowski, Dr Dariusz Szymański czy Jerzy Zięba.

Przesłanie było proste: Powinniśmy sami wziąć większą odpowiedzialność za nasze zdrowie, gdyż nasz styl życia w największym stopniu wpływa na powstawanie chorób. Także podkreślano to, że przyszłość medycyny powinna zmierzać w kierunku tzw holistycznego, zintegrowanego podejścia gdzie uniwersytety łączą siły z naturapatami i zielarzami aby proponować najskuteczniejsze terapie.

Marka BioOrganic doskonale rozumie tą filozofię i podąża tą drogą już wiele lat. Dlatego m.in. korzystamy z dorobku naukowców z Rosji czy Dalekiego Wschodu (Indie czy Chiny), w których to krajach medycyna naturalna ma wyjątkowo wysoki status a lecznicze preparaty naturalne są tworzone i badanie w najlepszych laboratoriach i uniwersytetach.

Już wkrótce wprowadzamy Herbbionat – nowy produkt, otwierający na polskim rynku nową kategorię produktów tzw. fitobiotyków. Powstał on właśnie jako efekt pracy naukowców rosyjskich wzbogacony wiedzą polskich badaczy.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny