Regulamin konkursu “ Mikołaj rozdaje zdrowe prezenty”.

Regulamin konkursu "Mikołaj rozdaje zdrowe prezenty”→ Z udziałem w konkursie wiąże się podanie danych osobowych. Dane będą wykorzystywane tylko do celów przeprowadzenia konkursu i wyłonienia zwycięzców. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w razie zwycięstwa w konkursie.

→ Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest NEW AGE CLINIC SP Z O. O. ul. Modlińska 205, Warszawa, Mazowieckie 03-122.

→ Zadanie konkursowe składa się z kilku etapów:

  1. Należy polubić profil FB KobietyKochająKolagen ,udostępnić post konkursowy oraz zaprosić do polubienia Twoich 20 znajomych.
  2. Nie zapomnij wkleić w komentarzu pod postem konkursowym informacji, kto polubił nasz Fanpage – musi to być 20 osób.

Nagrodą w konkursie jest zestaw naturalnych suplementów: Herbbionat, Grykamina C i Fellow Men. Mamy do rozdania 10 zestawów dla pierwszych 10 osób, które udowodnią nam, że ich 20 znajomych polubiło nasz Fanpage KobietyKochająKolagen.

→ Konkurs rozpoczyna się wraz z publikacją konkursowego wpisu (05.12.2020) i trwa do 6 grudnia 2020 roku do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.

→ Zwycięskie komentarze zostaną wybrane przez przedstawicieli organizatora konkursu.

→ Organizator poinformuje o wygranej w komentarzu pod postem konkursowym i nowym poście najpóźniej trzy dni robocze po zakończeniu konkursu.

→ Organizator wysyła nagrody laureatom tylko na terenie Polski, w przypadku nieodebrania przez Laureta nagrody ma prawo nie wysyłać jej ponownie.

→ Udział w konkursie wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz późniejsze wykorzystanie oraz edycję nadesłanych materiałów.

→ Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania treści które, wedle jego uznania, naruszają dobre obyczaje.

Powodzenia!